Currently set to Index
Currently set to Follow

Co robi na kwarantannie Adam Nowak? Nadrabia zaległości kulturalne, ale po chwili bierze się do pracy. Tak przynajmniej wynika z opowieści muzyka, wokalisty zespołu Raz, Dwa, Trzy. Z podcastu dowiecie się, jak doszło do udziału w #KoncertDlabohaterów, ale i tego, co artysta, który zawsze zachęcał do udziału w wyborach, mówi o tym, co zrobi podczas planowanych wciąż na maj wyborów prezydenckich.

Polecamy wykonanie utworu “Jutro możemy być szczęśliwi” przez uczniów, absolwentów, rodziców i nauczycieli SP8 w Trzebini: https://youtu.be/dkLulHwt1VQ

Najważniejsze pytania dotyczące Adama Nowaka:

Kim jest Adam Nowak?

Muzyk, autor tekstów, gitarzysta i wokalista zespołu Raz, Dwa, Trzy.

Czemu służył #KoncertDlabohaterów?

Celem akcji Fundacji TVN „Nie jesteś sam” było podziękowanie za heroiczną pracę lekarzy, pielęgniarek, ratowników, sanitariuszy oraz innych pracowników służb medycznych, a także zebranie środków na wsparcie walki z epidemią.

Kto wziął udział w #KoncertDlabohaterów?

Wystąpili m.in.: Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak, Sonbird, Margaret, Sorry Boys, Paweł Domagała, Ania Karwan oraz Adam Nowak ("Raz, Dwa, Trzy"). Artyści przygotowywali specjalne występy w "domowych warunkach", a prowadzący Marcin Prokop wirtualnie połączył się z każdym z nich.

Podoba Ci się podcast?   

Dziennikarz od lat zajmujący się kulturą. Mówił do mikrofonu radiowej Trójki, był pierwszym naczelnym cgm.pl i szefem legendarnej listy 30ton. Pisał do Tygodnika Przekrój, Machiny. Przeprowadził ponad tysiąc wywiadów z polskimi i światowymi artystami.

INFOR PL S.A. © 2019