Jak analizować potencjał eksportowy firmy i wybrać potencjalne rynki docelowe? W jaki sposób lepiej zrozumieć potrzeby i nawyki klientów zagranicznych? Do czego służy narzędzie Market Finder i jak wykorzystać je do odniesienia sukcesu w ekspansji zagranicznej? Odpowiedzi na te pytania udzieliła nam Agata Barczyk z Google Polska.

Podcast zrealizowany wspólnie z firmą Google, dotyczący sprzedaży produktów i usług na rynkach zagranicznych przez internet. Rozmawiamy z ekspertem o tym, w jaki sposób polscy mali i średni przedsiębiorcy mogą wykorzystać potencjał internetu do osiągnięcia sukcesu w ekspansji zagranicznej, z jakich narzędzi można korzystać i na co warto zwrócić uwagę poza tłumaczeniem strony internetowej. Opowiadamy o różnicach w sposobach płatności, logistyce czy nawykach zakupowych mieszkańców różnych krajów. Pokazujemy jakie wsparcie jest dostępne dla każdego przedsiębiorcy.

[starbox id=12]

Podoba Ci się podcast?   
DGPtalk: Obiektywnie o Biznesie

DGPtalk: Obiektywnie o Biznesie to seria podcastów, tworzonych przez dziennikarzy Dziennika Gazety Prawnej z myślą o przedsiębiorcach.

INFOR PL S.A. © 2019